ÜST
  • yakında
  • info@vivork.com
  • Giriş Kayıt
Tuana Kozmetik Şanlıurfa - Şanlıurfa, Şanlıurfa

Tuana Kozmetik Şanlıurfa

05360371575   05360371575   Belirtilmemiş

tuanakozmetik@googlesektor.com   Belirtilmemiş

Türkiye Şanlıurfa / Şanlıurfa

Firma Hakkında


MİSYONUMUZ

Kozmetik, kişisel bakım ürünleri geliştirilmesini, insan sağlığı  ve çevre sağlığına zarar vermeden, uluslar arası standartlarda üreterek, ülke çapında tüm kanallarda varlığını sağlarız.

İç-dış pazarlarda, ürettiğimiz ve bulundurduğumuz güçlü ürünler, yaşam tarzını yükseltmek isteyen kuaför ve güzellik salonlarına ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Serbest piyasada tüketici beklentilerini, kaliteli ürünlerimiz ve hizmetimiz ile karşılarız.

Tüm bunları, nitelikli, heyecanlı, yetkin ve mutlu çalışanlarımız ile toplumun ve paydaşlarımızın isteklerine duyarlı olarak gerçekleştiririz.

 

VİZYONUMUZ

Değişen dünyada; kuaför, güzellik salonu ve tüketici ihtiyaçları, talepleri doğrultusunda pazar koşullarına hızla cevap verip, gerekli ürün ve hizmeti sunarak, yurtiçi, yurt dışı pazarlarda bulunduğumuz kategorilerde ulusal ve uluslararası firmalar ile rekabet edebilen,

Lider markalarımız ile sağladığımız kalite, müşterilerimizi ürün ve hizmet kalitemizden taviz vermeden koruyup, ürünlerimizi yeniden satın alacak şekilde hizmet vermektir. Kalite ile yeni müşteriler yeni pazarlara ulaşmaktır. Sahip olduğumuz üretim, planlama ve dağıtım becerilerini geliştirerek kurumsal ve kalıcı bir kuruluş olmaktır.

İlan & Ürünleri

Firma Henüz İlan Eklememiş.

Eleman İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın