ÜST
  • yakında
  • info@vivork.com
  • Giriş Kayıt
Mehtap Tesbihçilik - Batman, Batman

Mehtap Tesbihçilik

05316885602   05316885602   Belirtilmemiş

mehtaptesbih@googlesektor.com   Belirtilmemiş

Merkez Batman / Batman

Firma Hakkında


Vizyonumuz: Farklılığı ayağınıza getirmektir

Mehtap Tesbihçilik olmasının en büyük etkenlerinden biri tesbihlerin orijinal ve genelde doğal taşlardan oluşmasıdır, bizi “Elit” kılan şey, diğer tesbih firmalarından farklı olmamızdır. Oldukça zahmet isteyen bu tür tesbihlerin yapımı, işçiliği sayesinde lüks ürünler kategorisine girmekte ve bu nedenle “Mehtap Tesbihçilik” ismine layık olmuştur.

Misyonumuz

Kalite kontrol edilmez, üretilir. Biz kaliteyi üretiyoruz ve kalite bizim öncelikli hedefimizdir. Bu nedenle bizden alışveriş yapan müşterilerimiz hem hizmetimizden hemde kalite önceliğimizden oldukça memnundur.

Prensibimiz: Memnuniyetinizdir

En önemli özelliğimiz müşteri memnuniyetini kendimize prensip edinmiş olmamızdır. Bu yüzden bizden aldığınız ürünleri beğenmediğiniz veya memnun kalmadığınız takdirde, iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. Müşterilerimiz ve onların memnuniyetleri bizim için çok önemlidir.

Üç ilke: Kalite, Farklılık, Memnuniyet

Bu üç ilke bizi ayakta tutan kurallarımızdır. Biz bu kurallardan asla ödün vermiyoruz. Kendimiz için arzuladığımızı müşterilerimiz için fazlasını kendimizden talep ediyoruz. Kaliteyi, farklılığımızla ve çeşitli ürünlerimizle, sizin arzularınız doğrutulsunda süsleyerek memnuniyetinizi elde etmeyi hedefliyoruz. Siparişleri kargoya vermeden önce kritik bir gözle inceliyoruz. Verilen tesbih siparişinin bize gelecek bir hediye olabileceğini düşünerek sizinle empati kuruyoruz. Amacımız kesinlikle sadece günü kurtarmak adına satış yapmak değildir. Bizden aldığınız üründen memnun olmanız, çevrenize tavsiye etmeniz ve belki bir süre sonra tekrar bizden sipariş vermeniz arzusuyla hizmet veriyoruz.

“Elbette görüşleriniz bizim için ayrıca önemlidir. Bizimle iletişime geçerek düşünce ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, size daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için bize yardımcı olabilirsiniz.”


İlan & Ürünleri

Firma Henüz İlan Eklememiş.

Eleman İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın