ÜST
  • yakında
  • info@vivork.com
  • Giriş Kayıt
perSev Stor Zebra perde yıkama tesisi - , Şanlıurfa

perSev Stor Zebra perde yıkama tesisi

05447276363   05447276363   Belirtilmemiş

eperdeservisi@hotmail.com   www.persevtemizlik.com

Çankaya mah. 2007. Sk. Demir sitesi altı no 12/1 Karaköprü Şanlıurfa Şanlıurfa /

Firma Hakkında


‼️‼️SAĞLIĞINIZ İÇİN PERDELERİNİZİ YILDA EN AZ  BİR DEFA  PROFESYONEL YARDIM İLE YIKAYINIZ...‼️‼️“NEDEN PROFESYONEL YIKAMA?”

Stor, zebra, plise, silhoutte perde kumaşların üretimi yapılırken akrilik esaslı apretanlarla kaplanır. Bu kaplama sayesinde perde kumaşları leke tutmaz, kesim yapıldığında iplik atmaz, güneşe maruz kaldığında da solma yapmaz bir özellik kazanır. Yapılan bazı hatalı uygulamalar kumaşların özelliğini, üzerindeki apreleri ve renk baskılarını bozar. Sıcak suyla, elle veya tazyikli suyla yıkama, çok tozlu ve kirli halde kullanım, ıslakken güneş altında asarak kurutma, lekelere kimyasal deterjan veya ıslak mendil ve bezle müdahale gibi uygulamalar perdeler üzerinde onarılması güç hasarlar bırakır.


???? ÜCRETSİZ SERVİS ve MONTAJ HİZMETİ ????

.


☎️ALO REZERVASYON☎️ ????05447276363 ???? 05447276363

#zebraperdemodelleri #sanliurfastortemizlik

#şanlıurfaperdeyedekparça #üstünhizmet #şanlıurfabahartemizliği #şanlıurfazebratemizliği #persevhijyen #karakopru #urfaperdetamir #perdetemizligi #perdetemizliği #perSevstorzebraperdeyıkamatesisi #karaköprüperdeyıkama #şanlıurfastorperdeyikama #sanliurfazebraperdeyıkama #zebraperdetemizleme  #perSevperdetemizlemetesisi #perde #perdetemizligi #perdeyıkama #perdetemizleme #perdeci #perdemodelleri #storyikama #zebrayikama #storyıkama #zebrayıkama #storperde #zebraperde

#persev2 

#@persevtwee

İlan & Ürünleri

Firma Henüz İlan Eklememiş.

Eleman İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın